Architektura i Nieruchomości online!

82 10 grudnia 2018

Globex Częstochowa

Kancelaria Majątkowa GLOBEX Group rozpoczęła swą działalność w roku 1997 jako spółka cywilna. W chwili obecnej prowadzimy pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, obsługę prawno – geodezyjną , ubezpieczenia majątkowe oraz pośrednictwo finansowo-kredytowe.

Posiadamy licencję zawodową, członkostwo w BCK SPON i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. W naszych szeregach znajdują się doświadczeni absolwenci wyższych uczelni z tytułami naukowymi, w tym absolwenci Wyższej Szkoły Gospodarki Nieruchomościami w Warszawie.

W celu zdynamizowania obecności na rynku wiosną 2002 roku przy udziale trzech firm powołaliśmy starannie dobierając uczestników, grupę współpracy sieciowej biur profesjonalnie funkcjonującą pod nazwą CZĘSTOCHOWSKIE CENTRUM NIERUCHOMOŚCI „CCN”.
Aktualnie grupa CCN liczy osiem firm, każda z wieloletnią praktyką, zajmujących się problematyką gospodarowania nieruchomościami w szerokim kompleksowym zakresie, z możliwością wykonania każdego zlecenia majątkowego.
Podnosimy w trybie ciągłym swoje kwalifikacje na szkoleniach, seminariach organizowanych m.in. przez P.F.R.N., jesteśmy absolwentami z 2003 roku Europejskiej Akademii Nieruchomości. Posiadamy dwa Certyfikaty Amerykańskiego Instytutu CCIM z 2004 roku.

Uczestniczymy w przygotowaniach inwestycyjnych w różnym zakresie, pełniąc różne funkcje, przy realizacji inwestycji mieszkaniowych indywidualnych, developerskich i komercyjnych.

Gwarantujemy wszystkim naszym klientom zwracającym się do nas bezpośrednio, lub do każdego z uczestników sieci CCN obsługę profesjonalną, odpowiedzialną i rzetelną.

About 

Related Articles